اینجا هستید: خانه » حسابداری آنلاین متصل به دیجی‌کالا و ووکامرس

ابرآیرون،

حسابداری متصل به دیجی‌کالا

راهکار مدیریت فروش اینترنتی و حضوری در کانال‌های مختلف فروش

راهبری و مدیریت کلیه امور حسابداری و انبارداری مربوط به فروش در دیجی‌کالا

داشبورد حسابداری آنلاین ابرآبرون

حسابداری متصل به
دیجی‌کالا

داشبورد آماری و تسک منیجر ابرآیرون

به‌روزرسانی خودکار موجودی و قیمت کالا | ثبت اتوماتیک سفارشات

راهکار فروش اینترنتی و حضوری،
در کانال‌های فروش مختلف بصورت همزمان

معرفی

ابرآیرون به شما کمک می‌کند کانال‌های فروش مختلف خود را از طریق یک نرم افزار حسابداری آنلاین مدیریت کنید.

با توجه به پیچیدگی و حجم بالای فرآیندهای جاری فروشگاه اینترنتی و اهمیت سرعت در ارائه خدمات و ارسال کالا در بهره‌وری بیشتر فروشگاه اینترنتی، ابرآیرون راهکار مناسبی را به کاربران خود ارائه کرده است. هر کاربر نسبت به بودجه و سیاست‌گذاری سازمان می‌تواند یکی از راهکارهای موجود ابرآیرون را انتخاب کند. ماژول یکپارچه ساز ابرآیرون باعث می‌شود که شما در ساده‌ترین حالت مسائل مالی، انبارداری، خرید و فروش و غیره مربوط به فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کنید. یکی از مهم‌ترین دستاوردهای پیاده‌سازی راهکارهای ابرآیرون، هماهنگی همه کانال‌های فروش شامل فروش حضوری، تلفنی، شبکه‌های اجتماعی  و کنترل ساده موجودی و قیمت کالاست.

به‌روزرسانی خودکار موجودی و قیمت کالا | ثبت اتوماتیک سفارشات

کدام حسابدرای به دیجی کالا متصل است

معرفی

ابرآیرون به شما کمک می‌کند کانال‌های فروش مختلف خود را از طریق یک نرم‌افزار حسابداری آنلاین مدیریت کنید.

با توجه به پیچیدگی و حجم بالای فرآیندهای جاری فروشگاه اینترنتی و اهمیت سرعت در ارائه خدمات و ارسال کالا در بهره‌وری بیشتر فروشگاه اینترنتی، ابرآیرون راهکار مناسبی را به کاربران خود ارائه کرده است. هر کاربر نسبت به بودجه و سیا‌ست‌گذاری سازمان می‌تواند یکی از راهکارهای موجود ابرآیرون را انتخاب کند. ماژول یکپارچه ساز ابرآیرون باعث می‌شود که شما در ساده‌ترین حالت مسائل مالی، انبارداری، خرید و فروش و غیره مربوط به فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کنید. یکی از مهم‌ترین دستاوردهای پیاده‌سازی راهکارهای ابرآیرون، هماهنگی همه کانال‌های فروش شامل فروش حضوری، تلفنی، شبکه‌های اجتماعی  و کنترل ساده موجودی و قیمت کالاست.

کدام حسابدرای به دیجی کالا متصل است
کسب و کارها

همگام‌سازی موجودی کالا

همواره موجودی کالاهای شما در همه کانال‌های فروش آنلاین و حضوری توسط ابرآیرون رصد و ثبت می‌شود، به این ترتیب به صورت خودکار از طریق وب‌سرویس در پنل دیجی‌کالا به‌روزرسانی می‌شود. در نتیجه همیشه موجودی کالا در دیجی‌کالا واقعی خواهد بود.

استارتاپ

به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها

نوسان قیمت تامین کالا، ارز باعث شده تا تامین سلرهای دیجی‌کالا با مشکل به‌روزرسانی قیمت فروش کالا روبرو شوند، ابرآیرون با درنظر گرفتن نوسان قیمت‌ها به‌صورت خودکار، بر اساس فرمول‌های قیمت‌گذاری حرفه‌ای، قیمت فروش کالا در کانال‌های فروش از جمله دیجی‌کالا را به‌روزرسانی می‌کند.

برنامه نویسان

ثبت دقیق ریز سفارشات

پس از ثبت هر سفارش از کالاهای شما در دیجی‌کالا، به‌صورت اتوماتیک کالای شما در ابرآِیرون درج شده و فاکتور فروش آن نیز ثبت می‌شود. با انجام این فرآیند، موجودی انبار شما کاهش خواهد یافت. ضمناً مبلغ سفارش نیز به عنوان دریافتی از دیجی‌کالا امکان ثبت دارد.

حسابدراها

سود و زیان فروش در دیجی‌کالا

با ثبت دقیق سفارشات دیجی‌کالای شما در ابرآیرون به‌صورت اتوماتیک، به عنوان فاکتور فروش و ثبت هزینه‌های حق‌العمل کاری دیجی‌کالا، امکان محاسبه سود حاصل از فروش در دیجی‌کالا توسط نرم‌افزار حسابداری ابری فرآهم آمده و باعث عملکرد بهتر شما در دیجی‌کالا می‌شود.

ابرآیرون، با اتصال نرم‌افزار حسابداری به فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا و دیگر پلتفرم‌های فروش آنلاین، به‌صورت همزمان همه کانال‌های فروش کسب و کار،  شامل آنلاین، حضوری، شبکه‌های اجتماعی را یکپارچه می‌کند. به این ترتیب کاربران ابرآیرون می‌توانند از یک انبار کالا با دقت و بدون اتلاف وقت و منابع، دائماً بصورت اتوماتیک و لحظه‌ای موجودی کالا، قیمت فروش و سفارشات خود را مدیریت کنند.

اتصال به فروشگاه اینترنتی ووکامرس را اینجا مطالعه کنید.

  • به‌روزرسانی خودکار موجودی کالاها بر اساس فروش حضوری و اینترنتی به‌صورت همزمان
  • درج فاکتورها، دریافتی‌ها و کاربران فروشگاه اینترنتی در نرم‌افزار حسابداری به‌صورت اتوماتیک
  • به‌روزرسانی قیمت‌های ووکامرس بصورت اتوماتیک توسط نرم‌افزار حسابداری

ابرآیرون متصل است به:

حسابداری ووکامرس

فروشگاه اینترنتی ووکامرس

اتصال به فروشگاه اینترنتی پرتال

سایت ساز و فروشگاه اینترنتی پرتال

gmail

سرویس ایمیل گوگل (جی میل)

drop box logo

فضای نگهداری فایل Dropbox

پرداخت یار زیبال

پرداخت یار زیبال zibal.ir

ابرآیرون

ابرآیرون، دستیار ابری کسب‌و‌کار‌های کوچک و متوسط است که با ساده کردن فرایند‌های تامین و فروش کالا و خدمات، همگام سازی کانال‌های فروش آنلاین، شبکه های اجتماعی و حضوری و برقراری ارتباط همیشگی با مشتریان، همانند یک دستیار آنلاین بدون محدودیت مکان و زمان، باعث بهره‌وری بیشتر از منابع و افزایش سود می‌شود.

 دریافت نرم افزار حسابداری رایگان

پس از دریافت نرم‌افزار همکاران ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود.

ارتباط با ما

تهران، میدان ونک، اتوبان حقانی نرسیده به چهارراه جهان کودک، پلاک 40

021-28423686

دانش بنیان
نظام صنفی رایانه ای کشور