اینجا هستید: خانه » درباره ابرآیرون

درباره شرکت علم پیشرو مهراد (ابرآیرون)

تولید کننده و ارائه دهنده ی نرم افزار های مبتنی بر وب، راهکار های تحت وب مدیریت کسب و کار را تحت عنوان محصول دانش بنیان ابرآیرون به فعالان حوزه کسب و کار ارائه کرده است ..

محصول ارائه شده کنونی راهکار مدیریت کسب و کار (ERP) تما م بخش های کسب و کار های کوچک ، متوسط و بزرگ را مدیریت می کند و شامل ماژول های پیشرفته فروش ،مدیریت انبارها و گردش کالاها ، حسابداری ،مدیریت منابع انسانی ،حمل و نقل و گمرک ،ارتباط با مشتریان ، تولید ، مدیریت فروش اینترنتی کالا ، مدیریت وظایف کارکنان و مدیریت فرایند ها می باشد که به صورت یکپارچه مورد استفاده قرار می گیرد . این نرم افزار بطور کلی در راستای تامین تمام نیازهای نرم افزاری مدیران کسب و کارها در قالب یک نرم افزار یکپارچه طراحی شده و آنان را قادر می سازد که به تمام اطلاعات سازمانشان در هر کجای دنیا با هر وسیله الکترونیکی و در هر زمان دسترسی داشته باشند و از سوی دیگر امکان بهره گیری از نرم افزار را در بخشهای مختلف سازمانشان فارغ از موقعیت جغرافیایی و فاصله را فراهم آورده است.

ابرآیرون با توجه به رشد نرم افزار های تحت وب و افزایش تمایل کاربران جهت استفاده از راهکارهای ابری ، همچنین گسترده شدن منابع اطلاعاتی و پررنگ شدن نقش تجزیه و تحلیل اطلاعات در مدیریت کسب و کارها و نیاز به تعامل یکپارچه اجزای یک سیستم با نتیجه بررسی داده برای مدیران ارشد یک مجموعه در جهت سرعت در تصمیم گیری ، بهینه سازی فرایند ها ، افزایش بازدهی منابع و مزیت رقابتی در مقابل رقبای تجاری ، با افزودن هوش تجاری(BI) به یاری مدیران آمده ایم

ما با در نظر گرفتن نیازهای واقعی کاربران سعی در رفع نیازهای آنان داشته و داریم از اینرو در بخشهای مختلف نرم افزار پاسخ نیازهای خاص خود را خواهید یافت.

ما طیف وسیعی از سیستمها و امکانات را برای کسب و کارها فرآهم آورده ایم

راهکار حسابداری آنلاین

راهکار مدیریت کسب و کار ابرآیرون (نرم افزار حسابداری) متشکل از سیستمها و زیر سیستمها یی ست که به مدیران کسب و کار ها در انجام هرچه بهتر فرآیندهای جاری سازمان یاری می رساند. این راهکار راهی برای افزایش کارایی سازمان ، کاهش هزینه ها ، ارتقاء بهره وری و دسترسی همه جانبه مدیران به اطلاعات مفید و تصمیم ساز است. راهکار ابری ابرآیرون بدون نیاز به زیرساخت شبکه داخلی در سراسر سازمان بدون محدودیت در دسترس خواهد بود و این امکان مفید و فوق العاده را که پرسنل بیرون از سازمان ، طرف حسابها ، مشتریان و مخاطبان کسب و کار در هر کجای دنیا ( نسبت به سطح دسترسی مشخص ) به سیستم دسترسی داشته باشند را فراهم می سازد. ابرآیرون فرآیندهای مالی ، فروش ، انبار ، اداری ، ارتباط با مشتریان ، پرسنل و غیره . . . مربوط به کسب و کارهای مختلف را مدیریت و مکانیزه می نماید. 

سازمان

کاربر

سند

مشاوره سودمند

با ما تماس بگیرید و یا درخواست دمو نرم افزار نمایید
کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند

ما همراه شماییم

ابرآیرون در تمام طول چرخه عمر نرم افزار در کنار شماست و با توسعه دائمی نیازهای پیشرفته شما را برطرف می کند

مشاوره و پرزنت آنلاین

در جهت بهبود فرآیند بررسی نرم افزار توسط شما بصورت آنلاین ، نرم افزار را به شما معرفی میکنیم تا بهترین و مناسب ترین نرم افزار بر اساس نیاز کسب و کارتان را انتخاب نمایید.

خدمات پشتیبانی

بهره گیری حداکثری شما از نرم افزار را با پشتیبانی قدرتمند تضمین می کنیم و همواره در حال توسعه نرم افزار بوده ایم تا نیازهای توسعه یافته کاربرانمان را پاسخ دهیم.

استقرار و آموزش

ما همواره در کنار سازمان شما در راستای استقرار صحیح نرم افزار و آموزش پرسنل شما هستیم تا به بهترین شکل نرم افزار در سازمان شما مستقر شود و تمامی پرسنل شما آموزش ببینند.

ابرآیرون

ابرآیرون، دستیار ابری کسب‌و‌کار‌های کوچک و متوسط است که با ساده کردن فرایند‌های تامین و فروش کالا و خدمات و برقراری ارتباط همیشگی با مشتریان، همانند یک دستیار آنلاین بدون محدودیت مکان و زمان، باعث بهره‌وری بیشتر از منابع و افزایش سود می‌شود.

ارتباط با ما

تهران-میدان ونک-اتوبان حقانی نرسیده به چهارراه جهان کودک

021-28423686

 دریافت نرم افزار حسابدرای رایگان

پس از دریافت نرم‌افزار همکاران ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود.

دانش بنیان
نظام صنفی رایانه ای کشور