ویژگیهای

حسابداری ابری ابرآیرون

اینجا هستید: خانه » حسابداری ابری ابرآیرون

به مشتریانتان اکانت کاربری بدهید

مشتریان شما می توانند: ثبت پیش‌فاکتور کنند، مشاهده حساب، سابقه خرید یا فروش، بستانکاری یا بدهکاری خود را می بینند و اقدام به پرداخت می نمایند.

بیشتر بدانید

کاربران شما میتوانند با ورود به پنل کاربری خود بر اساس   دسترسی‌هایی که شما در نرم افزار حسابداری ابری خود تعیین کرده اید اطلاعات خود را مشاهده و یا ثبت نمایند.
مشتریان شما میتوانند موجود‌ی کالا ها را ببینند، برای خودشان پیش‌فاکتور ثبت کنند، به گردش حساب طرف حساب دسترسی داشته باشند و فقط حساب خودشان را ببینند، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی درون حسابداری بدهی خود را پرداخت نمایند.

قیمت گذاری پیشرفته کالا

برای هر کالا بی نهایت قیمت فروش بر اساس شرایط مختلف تعیین نمایید. با تغییر قیمت ارز، قیمت فروش کالا بصورت اتوماتیک بروزرسانی میشود، از طریق اکسل قیمت‌گذاری نمایید.

بیشتر بدانید

سیستم قیمت‌گذاری پیشرفته ابرآیرون یکی از امکانات منحصر بفرد سیستم خرید و فروش ابری ابرآیرون است که با امکاناتی از قبیل فرمول نویسی برای قیمت فروش کالا، تغییر اتوماتیک قیمتها بر اساس تغییر بهای ارز، تغییر قیمت به وسیله فایل اکسل، تغییر قیمتها در صفحه تغییر قیمت گروهی کالا در نرم افزار و تغییر قیمت تامین کنندگان از طریق فایل اکسل به شما کمک میکند تا در رقابت برای بهترین قیمت فروش در صدر رقابت باقی بمانید. ضمناً با تغییر قیمت در نرم افزار در صورتی که به فروشگاه اینترنتی متصل هستید قیمت‌های فروشگاه شما همگام سازی می شود.

سیستم پیامک اتوماتیک

نرم افزار مدیریت کسب و کار ابرآیرون در قسمتهای مختلف سیستم امکان اطلاع رسانی به کاربران رو ایجاد کرده ارسال پیامکها بصورت فوری و در لحظه انجام می شوند.

بیشتر بدانید

پیامکهای مورد نظر خود را ازقبل بصورت قالب پیامک تایید شده تنظیم میکنید و در رویدادهای سیستمی مختلف بصورت اتوماتیک ارسال می شوند، این امکان به ایجاد رضایتمندی کاربران و مشتریان کسب و کار کمک می کند. برای استفاده از این امکان باید زیر سیستم ارتباط با مشتریان فعال باشد.

اتصال ووکامرس به حسابداری آنلاین

 انبارداری یکپارچه ووکامرس با حسابداری، ثبت اتوماتیک فاکتور های خرید و فروش در ووکامرس و در حسابداری آنلاین، ثبت مشتریان در حسابداری، آپدیت قیمتها در ووکامرس و …

بیشتر بدانید

حسابداری تحت وب ابر آیرون از طریق وب سرویس بسادگی و بدون دانش برنامه نویسی و به سرعت به وبسایت وردپرسی شما متصل می‌شود و فروشگاه ووکامرس شما را با حسابداری ابرآیرون متصل می‌کند. پس از اتصال سفارشات ووکامرس در ابرآیرون بصورت فاکتور فروش ثبت می شود، همیشه موجودی انبار در حسابداری و در ووکامرس یکسان خواهد بود، تمامی دریافتی ها از ووکامرس در سیستم دریافت و پرداخت بصورت اتوماتیک ثبت می شوند، پس از ثبت خرید و یا انتقال بین انبار در سیستم حسابداری ابری موجودی کالا در ووکامرس افزایش می یابد. شما میتوانید تنظیم کنید که سفارشات در چه وضعیتهایی و در چه زمانی در زیر سیستم خرید و فروش درج گردند، شماره سفارش و کد رهگیری مرسوله را بصورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری ثبت نمایید.

داشبوردهای ابرآیرون

هر کاربر میتواند بر  اساس نیاز و دسترسی خود به ابرآیرون داشبورد خود را چیدمان کند داشبوردهای ابرآیرون شامل ویجت‌های کاربردی و میانبرهای نرم افزار باشند.

بیشتر بدانید

ویجت‌های متنوعی شامل اطلاعات آماری، یادآورها، دسترسی سریع به اطلاعات مالی و غیره… و امکان افزودن میانبرهای مربوط به صفحات مختلف نرم افزار برای کاربران فرآهم شده، هر کاربر میتواند بر اساس سلیقه، نیاز و کاربرد سیستم ویجت‌ها و میانبرها را انتخاب و چیدمان نماید و در نتیجه بهره گیری بیشتری از ابرآیرون داشته باشند.

صدور لیست بیمه تامین اجتماعی

 امکان صدور لیست بیمه و دریافت خروجی جهت ارسال به بیمه تامین اجتماعی با فرمت مورد نیاز جهت آپلود در سامانه https://tamin.ir در سیستم حقوق دستمزد.

بیشتر بدانید

در سیستم حقوق و دستمزد ابرآیرون شما میتوانید حضور و غیاب کارکنانتان را وارد نمایید و یا از طریق دستگاه حضور و غیاب ساعات کاری کارکنان را در سیستم ثبت و مدیریت نمایید و بر اساس ساعات کارکرد بدون نیاز به نرم افزار های جانبی لیست بیمه ماهانه سازمان را در ابرآیرون تولید و با فرمت مورد نیاز برای آپلود در سامانه تامین اجتماعی خروجی بگیرید.

فضای نگهداری فایل

آیا برای نگهداری اطلاعات کسب و کارتان بصورت دیجیتال نیازمند فضای نگهداری آنلاین هستید؟ حالا اگر با سیستم مدیریتی کسب و کارتان یکپارچه باشد چقدر برای شما ارزشمند است؟

بیشتر بدانید

ما در ابرآیرون فضای نگهداری فایل و مستندات را با امکانات یک مدیریت کننده فایل را بصورت اختصاصی و یکپارچه با حسابداری در اختیارتان قرار داده ایم تا در هر زمان و هرکجا که هستید به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم فایلهای مربوطه را به فرم های اطلاعاتی ابرآیرون متصل نمایید.

یادآوری رویدادها در تقویم

یکی از ویجت‌های پر کاربرد داشبوردهای ابرآیرون تقویم کاری است که اطلاعاتی از قبیل تاریخ چک‌های دریافتی و پراختی، سررسید مهلت تسویه فاکتورهای خرید یا فروش و …. را نمایش می‌دهد

بیشتر بدانید

شما میتوانید تقویم کاری را روی داشبورد خود فعال یا غیر فعال نمایید و بر اساس نیاز خود مشخص نمایید که چه پارامترهایی را به شما یادآوری نماید. عناوینی که میتوانید بر روی تقویم کاربردی که بر روی داشبورد حسابداری آنلاین شما نمایش داده می شود مرور کنید شامل : مهلت تسویه فاکتور فروش و خرید، سررسید چکهای دریافتی و پرداختی، رویدادهایی که در پروفایل کاربران ست کرده اید مانند قرار ملاقات و غیره و وظایفی که توسط خودتان یا دیگر کاربران برای شما در قسمت مدیریت وظایف برای شما در نظر گرفته شده.

فاکتور ها را آنلاین ارسال نمایید

فاکتور های فروش صادر شده را از طریق سیستم ارتباط با مشتریان بصورت اتوماتیک پیامک کنید و یا از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

بیشتر بدانید

امکان اشتراک گذاری لینک فاکتور فروش در زیر سیستم خرید و فروش حسابداری تحت‌وب ابرآیرون از طریق شبکه های اجتماعی فراهم شده و در کنار این امکان شما میتوانید از طریق سیستم ارتباط با مشتریان نیز قالب پیامکی بسازید که پس از ثبت فاکتور فروش اطلاعات و لینک فاکتور را بصورت اتوماتیک برای طرف حساب مربوطه ارسال شود.

پرداخت آنلاین فاکتور توسط مشتریان

در گاه پرداخت اینترنتی اختصاصی خود را در حسابرداری آنلاین فعال نمایید و به کاربران خود امکان ورود به پنل کاربری ارئه دهید، کاربران شما بدهی خود را براحتی پرداخت می نماید.

بیشتر بدانید

کاربران شما با مراجعه به پروفایل شخصی خود که شما با دسترسی محدود در اختیارشان قرار داده اید میتوانند فاکتورهای تسویه نشده خود را مشاهده کرده و از طریق درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی شما بدهی خود را پرداخت می نماید.

اپلیکیشن تلفن همراه

برای استفاده ساده و سریع شما در هرزمان و در هر مکان از امکانات حسابداری تحت وب بخصوص ثبت فاکتور فروش بوسیله تلفن همراه، اپلیکیشن تلفن همراه برای شما فرآهم است.

بیشتر بدانید

حسابداری آنلاین ابرآیرون با زیر سیستم های مختلف و امکانات بروز سعی در ساده کردن انجام فرآیندهای شما دارد. برای ساده و سریع کردن فرآیند ثبت فاکتور فروش از هر مکان و در هر زمان با هر دستگاهی با هر اندازه‌ای اپلیکیشن اندروید و آی او اس را طراحی و ارائه کرده تا شما براحتی اقدام به ثبت و مشاهده اطلاعات نمایید.

فایل ضمیمه فرم ها و اطلاعات

مستندات کاغذی و یا فایلهای دیجیتال مرتبط با اطلاعات فرمهای تکمیل شده در ابرآیرون را به فرمها متصل  (attachment) نمایید و در صورت لزوم به آنها دسترسی داشته باشید

بیشتر بدانید

امکان متصل کردن فایل ها و مستنداتی مانند قراردادها، چکها، تصاویر کالا ها، گواهینامه ها، کارت ویزیت و غیره را در ابرآیرون برای شما فرآهم آورده ایم تا رفع همه جانبه نیازهای شما را به شما هدیه دهیم.

استقرار و آموزش سیستم

هر سیستم نرم افزاری اگر بخوبی در سازمان مستقر نشود و کاربران آن حداکثر آموزش را نبینند، بهره گیری حداکثری رخ نخواهد داد. ما از شروع آشنایی شما با ابرآیرون در کنار شما خواهیم بود.

بیشتر بدانید

کارشناسان فروش ابرآیرون در بدو آشنایی شما با نرم افزار حسابداری آنلاین ابرآیرون بصورت آنلاین تمام قسمتها و ریزه کاریهای نرم افزار را برای شما توضیح میدهند و در ادامه پس از خریداری و نصب نرم افزار کارشناسان آموزش و استقرار به همراه کارشناسان حسابداری ما سیستم را در سازمانتان مستقر نموده و کاربرانتان را برای استفاده هر جه بهتر از ابرآیرون آموزش می دهند. پس از آن هم همکاران پشتیبانی در طول چرخه حیات نرم افزار در کنار شما هستند

مدیریت وظایف

وظایف کارکنانتان را ثبت و از طریق آن پیگیری و کنترل  نمایید، سیستم مدیریت وظایف ابرآیرون با ویژگی یکپارچگی با سیستم مالی امکانات ویژه ای را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بدانید

سیستم مدیریت وظایف طراحی شده تا بصورت یکپارچه با سیستم حسابداری آنلاین شما را در مدیریت بهتر سازمانتان یاری کند. امکان تعریف و پیگیری بینهایت پروژه و برای هر پروژه بینهایت وظیفه تعریف نمایید و هر وظیفه را به چند نفر اختصاص دهید و برای انجام آنها تاریخ و مهلت قرار دهید و در ادامه هر کاربری که وظیفه ای را به او سپرده اید در تقویم داشبورد خود وظایفش را مشاهده نماید.

نرم افزار حسابداری چند زبانه

 هر کاربر میتواند زبان استفاده خود را براحتی انتخاب کند این در حالیست که دیگر کاربران شما در یک سیستم واحد به زبان ویژه خودش از سیستم استفاده می کند.

بیشتر بدانید

نرم افزار مدیریت کسب و کار ابرآیرون امکان استفاده در شرکتها و مجموعه های چند ملیتی را فرآهم آورده است .
هر کاربر در یک سیستم واحد از ابرآیرون میتواند زبان خود را مشخص نماید این در حالیست که دیگر کاربران با زبانهای متفاوت در حال استفاده هستند.
شما به عنوان مدیر سیستم میتوانید کلمات معادل هر زبان را انتخاب و جایگذاری نمایید.

مشاهده و کنترل موجودی کالا های در راه

کاربران ابرآیرون میتوانند کالا هایی را که خریداری کرده و یا سفارش داده اند اما هنوز در انبار وارد نشده اند را مشاهده و کنترل نمایند و در صورت لزوم برای فروش آینده اقدام نمایند.

بیشتر بدانید

شما میتوانید پس از ثبت کالا های خریداری شده در سیستم بگو نه ای که مشخص باشد کالای مربوطه هنوز به انبارهای سازمان شما نرسیده است . موجودی کالا را در بخش کالای در راه مشاهده نمایید و در صورت لزوم کالا های مربوطه را پیش فروش کنید و یا کارمندان فروش را برای فروش آینده و اطلاع رسانی به مشتریان راهنمایی کنید.

حسابداری تولید

اگر تولید کننده کالا هستید، فرمول تولید کالا را تعریف نمایید در نتیجه، در هر مرحله از تولید بصورت اتوماتیک کالای مصرفی و هزینه های تولید محاسبه و بهای کالا مشخص می شود.

بیشتر بدانید

سیستم مدیریت تولید آنلاین ابرآیرون یکپارچه با حسابداری آنلاین امکان تبدیل مواد اولیه با بهای تمام شده مشخص به همراه هزینه های تولید به کالای نهایی با بهای تمام شده دقیق را فرآهم آورده است.

ثبت فاکتور فروش انبوه توسط اکسل

فاکتور های فروش بزرگ و یا تعداد زیادی فاکتور فروش را از طریق ایجاد و ایمپورت یک فایل اکسل در سیستم وارد نمایید. این امکان سرعت و دقت، ثبت فاکتورهای حجیم را بالا می برد.

بیشتر بدانید

برخی از کسب و کارها بدلایل مختلف فاکتورهایی با تعداد زیاد و یا فاکتورهایی با محتوای تکراری اما با تعداد زیاد دارند که برای وارد کردن آنها از طریق رابط کاربری سیتستم صرف زمان و انرژی زیادی لازم است و از سوی دیگر باید به سرعت ثبت در سیستم شوند تا رضایت مشتریان تضمین گردد ابرآیرون این امکان را مهیا کرده که شما با ایجاد یک فایل اکسل بسیار ساده این دست از فاکتورهای فروش را بوسیله اکسل ثبت در سیستم نمایید.
ثبت فاکتور فروش بوسیله اکسل در نرم افزار حسابداری به شما کمک میکند تا با دقت و سرعت بیشتر فرآیند فروش را انجام دهید لازم به ذکر است که شما میتوانید هزینه های مربوط به فاکتور ها رانیز از این طریق ثبت در سیستم نمایید.

فیلدهای تکمیلی درون فرمها

آیا تا به حال برای پیش آمده در فرمهای نرم افزار در حال استفاده نیازمند یک یا چند فیلد ویژه خودتان باشید و به تولید کننده نرم افزار سفارش ان را بدهید؟ در ابرآیرون خودتان فیلد ها را بسازید!

بیشتر بدانید

کاربران نرم افزار های مختلف بر اساس گسترش سازمان نیازهای پیشرفته ای دارند که در اغلب موارد نیازمند فیلدهای اطلاعاتی جدیدی در نرم افزار هستند. در ابرآیرون بدون فوت وقت خودتان فیلد مورد نیاز را بسازید و تنظیم کنید و در فرم مورد نظر قرار دهید و در صورت لزوم بر اساس فیلد مربوطه گزارشگیری نمایید.

مدیریت کالا های متغیر ووکامرس

امکان مدیریت فروش، موجودی، قیمت گذاری و … کالا های متغیر در فرآیند اتصال حسابداری به فروشگاه اینترنتی ووکامرس در ابرآیرون فراهم شده

بیشتر بدانید

یکی از مشکلات فروشگاههای اینترنتی مدیر یت کالا هایی است که دارای ویژگیهای متفاوتی مانند سایز، رنگ، ابعاد و غیره هستند .
کاربران ابرآیرون بسادگی کالای متغیر ووکامرس را در فرآیند ارتباط حسابداری با ووکامرس مدیریت می نمایند.
موجودی کالا، قیمت کالا، سفارشات کالا و خرید کالا همواره در سایت و نرم افزار همگام خواهند بود.

ابرآیرون، دستیار ابری کسب و کارهای کوچک و متوسط است که با ساده کردن فرایندهای تامین و فروش کالا و خدمات و برقراری ارتباط همیشگی با مشتریان، همانند یک دستیار آنلاین بدون محدودیت مکان و زمان، باعث بهره‌وری بیشتر از منابع و افزایش سود می‌شود.

ارتباط با ما

تهران – میدان ونک – اتوبان حقانی نرسیده به چهارراه جهان کودک

021-28423686

لینکهای مفید

 دریافت نرم افزار حسابدرای رایگان

پس از دریافت نرم‌افزار همکاران ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است